Gdzie możliwa jest pożyczka na wyciąg z konta?

Czasami potrzebujemy dodatkowych pieniędzy jak najszybciej. Wówczas może zainteresować nas pożyczka na wyciąg z konta. Ze względu na dobre wskaźniki spłat kredytów banki oraz inne instytucje finansowe ufają Polakom. Co za tym idzie, coraz chętniej udzielają nam pożyczek bez nadmiernych formalności.

Czy pożyczka na wyciąg z konta jest możliwa?

Jeszcze kilka lat temu pożyczki wymagały od nas długich przygotowań i mnóstwa papierów. Oprócz sprawdzania naszej historii kredytowej w bazach dłużników, banki chciały dostać od nas zaświadczenia o dochodach, potwierdzenia umowy o pracę, a w wielu przypadkach także podpisy żyrantów gwarantujących spłatę kredytu na wypadek. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej.

W przypadku kredytów gotówkowych banki coraz chętniej oferują przyznanie pieniędzy z minimalnymi formalnościami. Na popularności zyskuje tak zwana pożyczka na wyciąg z konta, warunkowana wyłącznie stałymi przychodami odnotowywanymi regularnie na naszym rachunku osobistym. Z łatwością dostaniemy ją za pomocą bankowości elektronicznej. Najłatwiej otrzymać ją w banku, w którym posiadamy jednocześnie podstawowe konto ROR.

Sam wyciąg z konta nie wystarczy do uzyskania bardziej skomplikowanych źródeł finansowania, takich jak kredyt konsolidacyjny. Jest jednak przydatny, jeśli naszym celem jest uzyskanie szybkiej pożyczki, która nie będzie wymagała od nas mnóstwa dokumentów. W przypadku produktów bankowych online wystarczy tylko kilka kliknięć!

W jakim banku dostępna jest pożyczka na wyciąg z konta?

Najszybciej pożyczka na wyciąg z konta przyznana zostanie nam w PKO BP oraz Nest Banku. Niekiedy od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy na konto mija tam zaledwie kilkanaście minut. Wystarczy tylko, że na rachunku osobistym możemy pochwalić się regularnymi przychodami, które będą w oczach banku gwarantem terminowego regulowania kolejnych rat.

Nieco dłużej na gotówkę poczekamy w bankach takich jak Alior, Santander, Millennium czy Citi Handlowy. Czas oczekiwania nie powinien jednak przekroczyć 24 godzin. W pozostałych bankach warunki na uzyskanie szybkiej pożyczki z minimalnymi formalnościami są obecnie nieco inne, jednak warto kontrolować ofertę na bieżąco. Pożyczka na wyciąg z konta w naszym banku pojawić może się w każdej chwili!

Jeszcze mniej formalności oferują chwilówki

Tego typu finansowanie możliwe jest do zdobycia również w przypadku pożyczek pozabankowych. Tam wyższa prowizja oraz mniej atrakcyjne oprocentowanie powodowane jest także przez maksymalnie uproszczone procedury. Choć firmy pożyczkowe także sprawdzają klientów w rejestrach takich jak BIK, pieniądze na podstawie najprostszych zaświadczeń dostaniemy w nich praktycznie od ręki.

Niestety, o wyciąg z konta będziemy musieli zadbać przypadku chwilówek sami. Banki sprawdzają je automatycznie, jeśli w danej instytucji mamy już rachunek osobisty. Żeby otrzymać pożyczkę krótkoterminową na sam wyciąg, będziemy musieli wejść do naszego systemu bankowości elektronicznej i odnaleźć historię rachunku, a następnie wygenerować ją w pliku PDF i wydrukować. Zazwyczaj wystarcza wyciąg z trzech ostatnich miesięcy, jednak niektórzy pożyczkodawcy mogą żądać wydruku za pół roku.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.